Широкий спектр послуг по реставрації і відновленню автомобіля

0673922660
0630772700

Полірування автомобіля

Підготовка машини до експлуатації в українських умовах і захист її кузова від можливих ушкоджень особливо актуальна для нових автомобілів. Збереження заводського ЛКП збільшує цінність транспортного засобу. Крім того, задоволення від володіння автомобілем, який виглядає так, ніби тільки зійшов з конвеєра, не порівняти ні з чим. Найчастіше лакофарбове покриття страждає від дрібних механічних пошкоджень в літній період.Прайслист


Полірування кузова автомобіля від 1500 грн.
Полірування капота автомобіля від 400 грн.
Полірування крила автомобіля від 200 грн.
Полірування дверки автомобіля від 300 грн.
Полірування багажнику автомобіля від 300 грн.
Полірування даху автомобіля від 350 грн.
Очищення покриття автомобіля від бітому від 100 грн.
Воскування кузова автомобіля від 500 грн.

Наші роботи


Полірування автомобіля і комплектуючих у Львові

Взимку кузов знаходиться в небезпеці. З-під коліс інших машин на нього летить бруд, а разом з ним - і хімічні склади, якими обробляють дороги. Вони можуть викликати тьмяність лаку і спучування фарби. Під час поліруваннякузова автомобіля його покривають додатковим полімерним шаром. Матеріал прозорий і надає особливого блиску металевим деталям. Саме цей шар приймає на себе всі механічні дії і захищає кузов від подряпин.

Якщо автомобіль втратив свій первинний зовнішній вигляд через численні подряпини, замовте полірування кузова. Ця операція допомагає видалити всі дефекти лакофарбного покриття: від дрібних і ледь помітних до серйозних, що кидаються в очі. При класичному підході до полірування машини використовуються абразивні пасти. Вони знімають верхній шар лаку товщиною в 3-5 мікрон. Це гарантовано позбавляє ваше авто від подряпин. Однак часте застосування саме такого способу потоншує лакофарбне покриття, що знижує його стійкість до корозії. Саме тому останнім часом стала популярна безабразивне полірування кузова автомобіля. При цій процедурі використовуються спеціальні пасти, які усувають всі видимі дефекти без значного стоншування шару лаку. Безабразивне полірування кузова автомобіля коштує трохи дорожче. Однак ця процедура дозволяє підтримувати відмінний зовнішній вигляд без шкоди для лакованого покриття.

Полірування авто проводиться в три етапи: використовується жорстке коло, яке усуває глибокі пошкодження фарбованого покриття; застосовується середньозерниста паста для згладжування дрібних, ледь помітних дефектів; проводиться фінішне автополірування для додання кузову блиску. Після цього також рекомендується нанести захисне покриття, щоб закріпити результат. Однак ця процедура залишається вже на розсуд власника. Деякі власники автомобілів виконують полірування кузова самостійно. Однак це дуже ризиковано, тому що можна не тільки не усунути дефекти, але і остаточно зіпсувати лакофарбне покриття. Щоб уникнути цього, краще довірте цю процедуру професіоналам. Звертайтеся для цього в компанію "АвтоАрт"!

 • Кваліфіковані спеціалісти

  У нас працюють тільки професіонали, які люблять свою роботу і знають як її виконувати


  Запис у зручний час

  Телефонуйте і записуйтесь на день і час який вам найбільше підходить

 • Професійне обладнання

  Усе наше обладнання професійне, тому ви можете бути впевенені в якості виконаної роботи


  Оптимальні ціни

  У нас немає невиправдених переплат і одні з найкращих цін у Львові на послуги даного типу