Широкий спектр послуг по реставрації і відновленню автомобіля

0673922660
0630772700
Хімчистка автомобіля

Ми використовуємо професійні засоби - якісні, гіпоалергенні. Над вашим авто працює близько 5- ти професійних апаратів, серед яких є спеціальний і для стелі, час виконання роботи близько 5-ти годин.

Детальніше
Полірування автомобіля

В процесі експлуатації автомобіля стан лакофарбного покриття втрачає свій первинний вигляд, блиск, глибину кольору, з'являються подряпини, потертості від миття. Використовуємо професійні матеріали.

Детальніше
Фарбування автомобіля

Локальне фарбування авто дає можливість відновити пошкодження лакофарбового покриття без зняття і повного фарбування пошкодженої деталі. Викорисовуємо і підбираємо високоякісні фарби для вашого авто.

Детальніше

Реставрація шкіри автомобіля

Реставруємо: Знищення поверхні,особливо бічних подушок, потертості, пориви, пропали від сигарет, чорнило, усуваємо тільки на шкіряній оббивці, подряпини, порізи, пересушення шкіри (твердість).

Детальніше
Реставрація шкіряних меблів

Якщо на ваших шкіряних меблях з'явилися подряпини, тріщини, порізи, дірки, пропали від сигарет (в діаметрі до 1 см), ми повернемо їм колишній вигляд. Наші майстри ретельно підберуть фарбу в тон.

Детальніше
Реставрація шкіряних виробів

Реставрації піддаються такі пошкодження як подряпини, тріщини, порізи (не більше 10 см), дірки, пропали від сигарет (не більше 1 см в діаметрі), втрата кольору, потертості.

Детальніше