Широкий спектр послуг по реставрації і відновленню автомобіля

0673922660
0630772700

Фарбування шкіряних меблів

Шкіряні меблі - ознака респектабельності господаря будинку, так само, як шкіряний салон автомобіля ознака респектабельності водія. Нові шкіряні меблі абсолютно змінюють стиль приміщення, роблячи його більш солідним, статусним. Легкий аромат нових шкіряних меблів ненав'язливий і приємний. І як шкода, коли шкіряні меблі псуються. Пролиті напої, сліди лап або кігтів домашньої тварини, попіл від сигарети, крихти їжі - все це сприяє втраті зовнішнього вигляду, утворення плям, загального забруднення, втрати кольору, появи потертостей, пропалів, розрізів. Або якщо просто наступила старість: потертості і потріскання шкіряної оббивки..Прайслист


Реставрація шкіряного крісла від 700 грн.
Реставрація шкіряного дивану (3 посадк. місця) від 2500 грн.
Реставрація шкіряного кутка (5 посадк. місця) від 3500 грн.
Реставрація потертостей і сколів на шкіряних меблях від 300 грн.

Реставраця шкіряних меблів Реставраця шкіряних крісел
Реставраця шкіряного дивану Реставраця шкіряного кутка

Реставрація, фарбування шкіряних меблів у Львові

Не поспішайте позбуватися від улюбленого шкіряного дивану, який втратив свою новизну. Є прекрасний вихід з положення - перетяжка меблів. Нова шкіряна оббивка не гірше старої прослужить ще довгі роки. Переваг у реставрації меблів перед покупкою нової - величезна кількість. Ось лише деякі з них:

При реставрації зберігається форма улюбленого дивана, адже не факт, що в магазині знайдеться точно такий же. Це важливо для тих, хто любить свій інтер'єр і не готовий міняти його навіть в дрібницях.
При перетягуванні шкірою можна вибрати новий колір і фактуру шкіри. Це сподобається тим, хто хоче трохи освіжити інтер'єр. Реставрація шкіряних меблів проводиться на дому, не потрібно нікуди возити свій диван. Це полегшує життя всім. Фарбування меблів дозволяє вибрати більш стійкий до зовнішніх впливів матеріал, ніж був. Світ не стоїть на місці, з'являються нові способи обробки шкіри, її забарвлення і просочення, шкіра для меблів спеціально виготовляється з урахуванням особливостей експлуатації.
Реставрація шкіряних меблів дешевша покупки нової. І подумайте, адже при реставрації ви отримаєте абсолютно нові шкіряні меблі. Реставрація шкіряних меблів не обов'язково супроводжується її повним фарбуванням. Іноді потрібно лише почистити загальні забруднення, усунути подряпини і потертості.

 • Кваліфіковані спеціалісти

  У нас працюють тільки професіонали, які люблять свою роботу і знають як її виконувати


  Запис у зручний час

  Телефонуйте і записуйтесь на день і час який вам найбільше підходить

 • Професійне обладнання

  Усе наше обладнання професійне, тому ви можете бути впевенені в якості виконаної роботи


  Оптимальні ціни

  У нас немає невиправдених переплат і одні з найкращих цін у Львові на послуги даного типу